Elewacja

Doskonale prezentująca się elewacja kreuje wizerunek firmy lub pozwala stworzyć dom, który będzie wyróżniać się na tle otaczających go budynków. Do nas można przyjść z własnym pomysłem na każdy detal. Jeśli nie chcesz korzystać z rozwiązań sąsiada, stwórz własny kształt a my wytniemy go dla Ciebie.

Wiadomo nie od dziś, że w budownictwie liczy się solidne wykonanie i trwałość. Chcemy cieszyć się efektowną elewacją długie lata. Dlatego właśnie pokrywamy nasze kształtki elewacyjne powłoką epoksydowo-kwarcową. Jeśli szukasz wytrzymałego materiału do ozdoby elewacji, wybierz pokrywane kształtki elewacyjne naszej produkcji. Ich zaletą jest trwałość kształtu, odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Profile pokrywane można malować bezpośrednio na budynku.

Nasze wyroby kierujemy również do firm projektowych i budowlanych. Jesteśmy w stanie odtworzyć kształt starego dekoru przy użyciu uniwersalnego i lekkiego styropianu, który można wykorzystać w nowoczesnych systemach budownictwa