Wyobraź sobie, że budowa twojego domu przeciąga się – problemem może być balkon, taras albo najzwyklejszy w świecie płaski dach. Dzisiejsi fachowcy wiedzą jak rozwiązać ten problem! Nie musisz się martwić zmianami pogody, które krzyżują szyki Twojej ekipie budowlanej. Dzięki naszym produktom oszczędzasz czas i pieniądze.
Styropianowe skosy dachowe (kliny spadkowe) to trwałe i bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli Ci przyśpieszyć budowę. Przeznaczone są specjalnie do profilowania powierzchni dachów płaskich, tarasów lub balkonów (odprowadzania wody opadowej do wpustów i rynien). Dzięki nim można pominąć uwzględnianie spadków w konstrukcji budynku. Dzięki skróceniu czasu pokrycia zmniejsza się nie tylko koszt pracy, ale przede wszystkim ryzyko związane z pogodą. Wcześniejsze ukończenie prac pozwala na przejście do kolejnych etapów budowy i na szybsze jej ukończenie.

Produkujemy skosy dachowe w dwóch wymiarach standardowych: 1x1m i 1×0,5m i w dowolnych wymiarach niestandardowych, w tym skosy dwuspadkowe. Wygodny i poręczny rozmiar pozwala na szybkie uzyskanie spadku na dużej powierzchni. W ramach kompleksowej obsługi, na podstawie dostarczonych rzutów dachu z zaznaczonym sposobem odwodnienia oraz projektowanym spadkiem, opracowujemy i wycinamy kliny styropianowe. W takim przypadku Klient otrzymuje gotowe elementy, oznakowane tak, by łatwo mógł je ułożyć. Pełna gama możliwego do wykonania spadku (1-45%) pozwala nam zrealizować każdy projekt dachu, tarasu lub balkonu.

Proponujemy również elementy uzupełniające niezbędne do prawidłowego wykonania spadków: kliny pod opierzenia murków ogniowych, wykończenia koryt dachowych i płyty wygłuszające do blachy trapezowej.