Elewacja

Oryginalne i trwałe ozdoby elewacyjne

Elewacje budynków często zmieniają się pod wpływem mody, trendów obowiązujących w architekturze lub po prostu gustów właścicieli obiektu. Doskonale prezentująca się elewacja wpływa na wizerunek firmy, a także świadczy o upodobaniach mieszkańców domu. Właściwie dobrane ozdoby elewacyjne pozwalają stworzyć fasadę zgodną z oczekiwaniami i wymaganiami. Nasza firma Styrocraft wykonuje gzymsy, bonie oraz profile (listwy) styropianowe, które z powodzeniem używane są jako dekoracje architektoniczne. Wykorzystuje je się nie tylko w przypadku nowego budownictwa, ale także starych kamienic, które nie są wpisane w rejestr zabytków. Służą w nich jako imitacje elementów historycznych.

Profile styropianowe (listwy okienne) oraz gzymsy i bonie

Wiadomo nie od dziś, że ozdoby elewacyjne muszą być solidnie wykonane i trwałe. Właśnie dlatego, produkując gzymsy, bonie lub profile styropianowe (listwy okienne) dla naszych Klientów, pokrywamy je powłoką epoksydowo-kwarcową. Za każdym razem robimy to ręcznie, co zapewnia staranność i wysoką jakość wykonania. Jeśli szukasz wytrzymałego materiału do ozdoby elewacji, wybierz pokrywane kształtki styropianowe elewacyjne naszej produkcji. Wyprodukujemy je w dowolnym kształcie, zgodnie z Twoimi życzeniami oraz na podany przez Ciebie wymiar. To niezwykle trwałe wyroby, odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Dodatkową zaletą profili styropianowych pokrywanych jest to, że można malować je bezpośrednio na budynku.

Jeżeli chcesz, aby elewacja Twojego budynku prezentowała się stylowo, podziel się z nami swoim pomysłem, a my wytniemy odpowiednią kształtkę styropianową.

Nasze ozdoby elewacyjne kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm projektowych i budowlanych. Jesteśmy w stanie odtworzyć kształt starego dekoru przy użyciu uniwersalnego oraz lekkiego styropianu, który można wykorzystać w nowoczesnych systemach budownictwa. Zachęcamy do kontaktu i omówienia szczegółów.