Elewacja

Oryginalne i trwałe ozdoby elewacyjne

Elewacje budynków często zmieniają się pod wpływem mody, trendów obowiązujących w architekturze lub po prostu gustów właścicieli obiektu. Doskonale prezentująca się elewacja wpływa na wizerunek firmy, a także świadczy o upodobaniach mieszkańców domu. Właściwie dobrane ozdoby elewacyjne pozwalają stworzyć fasadę zgodną z oczekiwaniami i wymaganiami. Nasza firma Styrocraft wykonuje gzymsy, bonie, profile styropianowe, oraz inne dekoracje elewacji, które z powodzeniem używane są jako ozdobne elementy architektoniczne. Wykorzystuje je się nie tylko w przypadku nowego budownictwa, ale także kamienic, które nie są wpisane w rejestr zabytków. Służą wtedy jako imitacje elementów historycznych.

Profile styropianowe (listwy okienne) oraz gzymsy i bonie

Wiadomo nie od dziś, że ozdoby elewacyjne muszą być solidnie wykonane i trwałe. Właśnie dlatego, produkując gzymsy, bonie lub profile styropianowe (listwy okienne) dla naszych Klientów, pokrywamy je powłoką epoksydowo-kwarcową. Za każdym razem robimy to ręcznie, co zapewnia staranność i wysoką jakość wykonania. Jeśli szukasz wytrzymałego materiału do ozdoby elewacji, wybierz pokrywane kształtki styropianowe elewacyjne. Wyprodukujemy je w dowolnym kształcie, zgodnie z Twoim życzeniem oraz na podany przez Ciebie wymiar. To trwałe wyroby, odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Dodatkową zaletą profili styropianowych pokrywanych jest to, że można malować je bezpośrednio na budynku.

Jak działamy?

Jeżeli chcesz, aby elewacja Twojego budynku prezentowała się stylowo i oryginalnie, podziel się z nami swoim pomysłem, a my wytniemy odpowiednią kształtkę styropianową. Przed produkcją wykonamy prototyp, tak, aby element spełniał Twoje oczekiwania. Wszystkie ozdoby elewacyjne wycinamy metodą termiczną, przy pomocy drutów oporowych, co zapewnia najwyższą dokładność. Bez względu na to, czy zamówisz u nas gzymsy, bonie, czy też profile styropianowe, otrzymasz produkt, który będzie zgodny z podanymi przez Ciebie wymiarami.

Oferujemy spersonalizowane listwy i gzymsy styropianowe

Nasze ozdoby elewacyjne kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm projektowych, budowlanych oraz deweloperskich. Wieloletnie doświadczenie i wykonywanie rozmaitych zleceń sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiadać na różnorodne potrzeby Klientów. Produkujemy spersonalizowane ozdoby elewacyjne i bardzo często doradzamy Zleceniodawcom w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Na życzenie Klienta możemy odtworzyć kształt starego dekoru przy użyciu lekkiego styropianu, tak, aby pasował do kamienicy poddawanej renowacji. Gzymsy, bonie, listwy i podparapetniki styropianowe wykonujemy też dla budynków o nowoczesnych bryłach. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Dekoracje elewacji w korzystnych cenach

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w branży budowlanej czas ma ogromne znaczenie. W związku z tym dokładamy starań, aby profile styropianowe czy też inne dekoracje styropianowe dostarczać naszym Klientom w umówionym terminie. Stawiamy na wysoką jakość produktów, korzystne ceny oraz współpracę opartą na jasnych i uczciwych zasadach. Jeżeli zainteresowała Cię oferta Styrocraft, skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o szczegółach dotyczących Twojego zamówienia.