Elementy dekoracyjne styropianowe na elewacje

Elewacja

Elewacje budynków często zmieniają się pod wpływem mody, trendów obowiązujących w architekturze lub po prostu gustów właścicieli obiektu. Poza tym doskonale prezentująca się elewacja wpływa na wizerunek firmy w przypadku budynku publicznego, ale także świadczy o upodobaniach mieszkańców domu prywatnego. Właściwie dobrane elementy ozdobne elewacji pozwalają stworzyć fasadę zgodną z oczekiwaniami oraz wymaganiami. Nasza firma Styrocraft wykonuje gzymsy, bonie, profile styropianowe oraz inne dekoracje elewacji domu (i innych budynków), które z powodzeniem używane są jako ozdobne elementy architektoniczne. Wykorzystuje je się nie tylko w przypadku nowego budownictwa, ale także kamienic, które nie są wpisane w rejestr zabytków. Służą wtedy jako imitacje detali historycznych.

Profile styropianowe (listwy okienne) oraz gzymsy i bonie

Wiadomo nie od dziś, że ozdoby elewacyjne muszą być solidnie wykonane, a także trwałe. Właśnie dlatego, produkując elementy styropianowe na elewacje, takie jak gzymsy, bonie lub profile styropianowe (listwy okienne) dla naszych Klientów, pokrywamy je powłoką epoksydowo-kwarcową. Za każdym razem robimy to ręcznie, co zapewnia dokładność oraz wysoką jakość wykonania. Jeśli szukasz wytrzymałego materiału do ozdoby elewacji, wybierz pokrywane kształtki styropianowe elewacyjne. Wyprodukujemy je w dowolnym kształcie, zgodnie z Twoim życzeniem oraz na podany przez Ciebie wymiar. Dzięki zastosowaniu przy ich produkcji styropianu elewacyjnego ozdobnego są to wyroby estetyczne, a jednocześnie odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także warunki atmosferyczne. Dodatkową zaletą profili styropianowych pokrywanych jest to, że można malować je bezpośrednio na budynku.

Jak działamy?

Jeżeli mieszkasz w Poznaniu i chcesz, aby elewacja Twojego budynku prezentowała się stylowo i oryginalnie, podziel się z nami swoim pomysłem, a my wytniemy odpowiednią kształtkę styropianową. Przed produkcją fasadowych profili dekoracyjnych wykonamy prototyp, tak aby element spełniał Twoje oczekiwania. Wszystkie dekoracje na elewacje domu i nie tylko wycinamy metodą termiczną, przy pomocy drutów oporowych, co zapewnia najwyższą dokładność. Bez względu na to, czy zamówisz u nas gzymsy, bonie, czy też profile styropianowe, otrzymasz produkt, który będzie zgodny z podanymi przez Ciebie wymiarami.

Oferujemy spersonalizowane listwy i gzymsy styropianowe

Nasze ozdoby elewacyjne kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm projektowych, budowlanych oraz deweloperskich. Wieloletnie doświadczenie i wykonywanie rozmaitych zleceń sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiadać na różnorodne potrzeby Klientów. Produkujemy spersonalizowane elementy ozdobne elewacji oraz bardzo często doradzamy zleceniodawcom w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Na życzenie Klienta możemy odtworzyć kształt starego dekoru przy użyciu lekkiego styropianu, tak, aby pasował do kamienicy poddawanej renowacji. Gzymsy, bonie, listwy i podparapetniki styropianowe wykonujemy też dla budynków o nowoczesnych bryłach. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów dotyczących dekoracji na elewacji domów i nie tylko.

Dekoracje elewacji domu w korzystnych cenach

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w branży budowlanej czas ma ogromne znaczenie. W związku z tym dokładamy starań, aby profile styropianowe czy też inne dekoracje styropianowe dostarczać naszym Klientom w umówionym terminie. Stawiamy na wysoką jakość produktów, korzystne ceny oraz współpracę opartą na jasnych i uczciwych zasadach. Jeżeli zainteresowała Cię oferta Styrocraft, skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o szczegółach dotyczących Twojego zamówienia na elewacyjne profile dekoracyjne.