Styropian ryflowany na dom szkieletowy

Konstrukcje szkieletowe

Od jakiegoś czasu konstrukcje szkieletowe wkroczyły na polski rynek. Dlaczego? Są tanie, szybkie w budowie, trwałe oraz zapewniają użytkownikom zdrowy mikroklimat. Domy w konstrukcji szkieletowej zaliczamy do budynków niskoenergetycznych, dlatego interesują się nimi osoby dbające o ekologię (niższa energochłonność, mniejsza emisja gazów cieplarnianych). Energooszczędne domy w konstrukcji szkieletowej to także wygoda użytkowników. Jeśli zapewnimy właściwą izolację przegród i szczelność obudowy budynku, będziemy cieszyć się ciepłymi powierzchniami w pomieszczeniach, jak również brakiem przeciągów.

Firmom zajmującym się budową konstrukcji szkieletowych oraz odbiorcom indywidualnym polecamy nasze wypełnienia ścian (docinane na konkretny wymiar potrzebny dla projektu), oraz styropian ryflowany, konieczny do właściwego ocieplenia fundamentów, umożliwiający odpowiednią cyrkulację powietrza wzdłuż ścian.

Wysokiej jakości styropian dla domów szkieletowych

Jesteśmy profesjonalnym producentem płyt styropianowych, który specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań izolacyjnych dla konstrukcji szkieletowych. Oferujemy styropian ryflowany, tj. kluczowy element w procesie ocieplania fundamentów domu szkieletowego. Nasz styropian pozwala na optymalną cyrkulację powietrza wzdłuż ścian, zapewniając jednocześnie stabilność oraz niezawodność konstrukcji. Kiedy jej elementy połączymy z naszymi frezowanymi płytami styropianowymi, otrzymamy kompletne rozwiązanie termoizolacyjne, które zadowoli najbardziej wymagających Klientów.

Zapewniamy także styropianowe wypełnienie ścian, które jest docinane na wymiar, co pozwala na dokładne dopasowanie produktu do specyfikacji projektu. Jesteśmy przekonani, że nasz styropian na dom szkieletowy posłuży jako doskonały środek izolacji termicznej, na którym można polegać przez wiele lat.

Styropian frezowany – doskonała izolacja dla Twojego domu

Nasz styropian fasadowy (elewacyjny) zwany inaczej styropianem frezowanym na elewację to produkt, który nie tylko doskonale izoluje, ale też jest łatwy w montażu, co przekłada się na skrócenie czasu budowy. To także specjalnie przygotowana konstrukcja gotowa do użycia na zewnętrznych ścianach domów, tworząc dodatkową, trwałą barierę termiczną i akustyczną.

Jeżeli z kolei planujesz zastosowanie ogrzewania podłogowego, nasz styropian podłogowy frezowany to doskonałe rozwiązanie, które zapewni Ci komfort cieplny nawet w najchłodniejsze dni.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów korzystających z naszych produktów. Jako zaufany producent styropianu ryflowanego gwarantujemy wysoką jakość oraz trwałość proponowanych rozwiązań. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a także wiedzy, żeby stworzyć ciepłe, energooszczędne i trwałe domy w konstrukcji szkieletowej. Nasza oferta to przede wszystkim doskonała jakość, konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Sprawdź sam, jak łatwo i efektywnie możesz zrealizować swój projekt z naszą pomocą. Skontaktuj się z nami już dziś!

Styropian ryflowany

Styropian ryflowany

zajawka zajawka

wypełnienia ścian domu szkieletowego

wypełnienia ścian domu szkieletowego

zajawka zajawka