Zapewne niejednokrotnie zerkaliście z zachwytem na cudownie wyglądające pałacyki czy stare dworki. Budynki te wyróżniały się często niezwykle piękną elewacją. Należy pamiętać, że profile wokół okien, drzwi, narożników domu, a także listwy sufitowe ze styropianu tworzą spójną całość – dodają wyjątkowości i charakteru. Z ich pomocą możesz w bardzo łatwy sposób stworzyć niepowtarzalną elewację, która będzie przypominać wspaniale odrestaurowany, zabytkowy pałacyk. Podobnie wystylizować można wnętrze domu. Zapewne większość z Was pomyśli sobie, że to nietrwałe i wyjątkowo drogie rozwiązanie. Nic bardziej mylnego. Ozdobne listwy i maskownice styropianowe to gwarancja pięknej dekoracji, w niskiej cenie.

Wyjątkowe listwy styropianowe

Warto zadbać także o wnętrze swojego domu. Nasze listwy sufitowe ze styropianu nadadzą wyjątkowego szyku każdemu pomieszczeniu! Znakomicie sprawdzą się zwłaszcza w salonie oraz na korytarzach. Tego typu elementy dekoracyjne pomagają optycznie powiększyć ściany oraz uatrakcyjnić przejścia pomiędzy pomieszczeniami. Listwy styropianowe sufitowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na luksusowym, nawiązującym wyglądem do szlacheckich pałacyków wnętrzu domu.

Jeżeli uważasz, że Twój dom wymaga odświeżenia i powinien zyskać nowy, ponadczasowy styl, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Wyjątkowe listwy styropianowe sufitowe, gzymsy, maskownice i inne elementy nadadzą niezwykłego charakteru zarówno elewacji Twojego domu, jak i jego wnętrzu.