Styropian to niezwykły materiał, który obecnie jest powszechnie wykorzystywany w wielu branżach. Jest lekki, bezpieczny, łatwy w obróbce oraz zapewnia doskonałą izolację. Wiemy o tym, ponieważ nasza firma to doświadczony producent opakowań styropianowych.

Produkowane przez firmę Styrocraft opakowania styropianowe doskonale sprawdzają się jako element zabezpieczający przesyłkę w trakcie transportu. Przy ich pomocy można wypełnić wolne powierzchnie w kartonowym pudle lub wykorzystać je w formie kształtek, które chronią towar przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nasze opakowania styropianowe to produkt najwyższej jakości.

Opakowania ze styropianu w dowolnych kształtach

Sytuacja pandemiczna znacznie skomplikowała handel stacjonarny. Nic dziwnego, że obecnie zakupów dokonuje się głównie przez internet. Nowa sytuacja sprawiła, że opakowania styropianowe zyskały na znaczeniu. W sieci handluje się już nie tylko ubraniami czy książkami. Sprzedaje się także różnego rodzaju wrażliwe na uszkodzenia sprzęty, głównie elektryczne. Warto zadbać o prawidłowe, wykonane ze styropianu, opakowanie przesyłki. Dzięki kształtkom styropianowym można dostarczyć towar w nienaruszonym stanie, a co za tym idzie – uniknąć konieczności zwracania pieniędzy klientowi. 

Jesteśmy przekonani, że nasze styropianowe kształtki ochronne doskonale sprawdzą się w swojej roli i pozwolą bezpiecznie przesłać każdą przesyłkę. Jako producent jesteśmy w stanie wykonać opakowania styropianowe w dowolnej formie, zgodnie z projektem i wytycznymi Klienta. Współpracując z nami, otrzymasz taki produkt, jakiego dokładnie potrzebujesz.