Styropian to niezwykły materiał, który obecnie jest powszechnie wykorzystywany w wielu branżach. Jest lekki, bezpieczny, łatwy w obróbce oraz zapewnia doskonałą izolację. Wiemy o tym, ponieważ nasza firma to doświadczony producent opakowań styropianowych, który od wielu lat funkcjonuje na terenie Poznania.

Produkowane w naszej firmie opakowania styropianowe doskonale sprawdzają się jako element zabezpieczający przesyłkę w trakcie transportu. Przy ich pomocy można wypełnić wolne powierzchnie w kartonowym pudle lub wykorzystać je w formie kształtek, które chronią towar przed obtłuczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Nasze opakowania styropianowe to produkt najwyższej jakości.

Jesteśmy przekonani, że nasze styropianowe kształtki ochronne doskonale sprawdzą się w swojej roli i pozwolą bezpiecznie przesłać ważną przesyłkę. Jesteśmy producentem, dlatego wykonujemy opakowania styropianowe w dowolnej formie, zgodnie z projektem i wytycznymi Klienta. Współpracując z nami, otrzymasz taki produkt, jakiego dokładnie potrzebujesz.