Skosy styropianowe – trwałe i bezpieczne rozwiązanie

Wyobraź sobie, że budowa Twojego domu przeciąga się – problemem może być balkon, taras albo najzwyklejszy w świecie płaski dach. Fachowcy wiedzą, jak rozwiązać problem związany z odprowadzaniem wody. Nie musisz martwić się zmianami pogody, które krzyżują plany Twojej ekipie budowlanej. Nasze kliny styropianowe pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Skosy styropianowe (kliny spadkowe) to trwałe i bezpieczne rozwiązanie, które umożliwi przyspieszenie prac. Kliny spadkowe to produkty, które przeznaczone są specjalnie do profilowania powierzchni dachów płaskich, tarasów lub balkonów (odprowadzania wody opadowej do wpustów i rynien). Dzięki klinom styropianowym można pominąć uwzględnianie spadków w konstrukcji budynku lub wylewanie spadków betonowych. Wpływa to na wcześniejsze ukończenie prac i pozwala na przejście do kolejnych etapów budowy oraz na jej szybsze ukończenie. Ponadto eliminuje ryzyko związane z pogodą.

Kliny styropianowe standardowe i niestandardowe

Produkujemy skosy dachowe z trzech rodzajów styropianu: od najbardziej miękkiego, EPS80, przez EPS100, po najtwardszy EPS200. Tniemy je od grubości 1 cm. Oferujemy kliny styropianowe w dwóch wymiarach standardowych: 1×1 m i 1×0,5 m oraz w wymiarach niestandardowych w granicach 3×1×1,2 m. Proponujemy również skosy dwuspadkowe. Wygodny i poręczny rozmiar pozwala na szybkie uzyskanie spadku na dużej powierzchni. W ramach kompleksowej obsługi, na podstawie dostarczonych rzutów dachu z zaznaczonym sposobem odwodnienia oraz projektowanym spadkiem, opracowujemy i wycinamy kliny styropianowe. W takim przypadku Klient otrzymuje gotowe elementy, czyli kliny dachowe, oznakowane tak, by łatwo mógł je ułożyć. Pełna gama możliwego do wykonania spadku (1 – 45%) pozwala nam zrealizować każdy projekt dachu, tarasu lub balkonu.

Poza skosami styropianowymi proponujemy również elementy uzupełniające niezbędne do prawidłowego wykonania spadków: kliny styropianowe pod opierzenia murków ogniowych, wykończenia koryt dachowych i płyty wygłuszające do blachy trapezowej. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji