JAK ZAMÓWIĆ?

Firma Styrocraft kładzie nacisk na dostosowanie swoich usług do potrzeb konkretnego Klienta. Stąd też gwarancja, iż nasze wyroby będą dopracowane i w każdym szczególe zgodne z oczekiwaniami zleceniodawcy.
 • 1Rysunek projektu
  Wystarczy nawet odręczny rysunek danego projektu, z zaznaczonymi wszystkimi wymiarami istotnymi dla zleceniodawcy i koniecznymi do prawidłowej realizacji zamówienia.
 • 2Informacja o zamówieniu
  Całkowity koszt realizacji zlecenia zależy od tego, jak duże jest to zamówienie (im więcej tym taniej) oraz od rodzaju użytego styropianu (EPS-70, EPS- 100, EPS-200). Istotna jest również informacja, czy zamówienie będzie cykliczne czy jednorazowe.
 • 3Dane kontaktowe
  Ostatni krok to podanie swoich danych kontaktowych, dzięki czemu będziemy mogli na bieżąco omawiać szczegóły realizacji zlecenia i termin jego zakończenia.

ILE TRZEBA CZEKAĆ?

Gwarancja szybkiej odpowiedzi

 • 1Gwarancja szybkiej odpowiedzi
  Na zapytanie ofertowe odpowiadamy maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego. Ten czas wykorzystujemy na oszacowanie kosztów produkcji elementu, dobór surowca i optymalizację odpadu.
 • 2Kiedy spodziewać się realizacji?
  Wykonanie gotowych kształtek styropianowych trwa w zależności od wielkości zamówienia od 4 do 10 dni roboczych. Przy dużych zamówieniach możliwy jest odbiór towaru partiami.
 • 3Przystąpienie do prac nad zleceniem
  Po wycenie kosztów produkcji kształtek, mając na uwadze zamówioną ilość sztuk lub metrów bieżących, kontaktujemy się ze zleceniodawcą. Po akceptacji osobistej lub drogą mailową przystępujemy do produkcji.

CZY BĘDZIE TAK JAK CHCĘ?

 • 1Przekazujemy próbki pierwszych kształtek
  Kilkanaście pierwszych kształtek to próbki służące sprawdzeniu jakości oraz zgodności z zamówieniem. Możesz osobiście zweryfikować ich jakość wykonania oraz zgodność ze specyfikacją.
 • 2Ułatwiamy odbiór towaru
  W przypadku dużej ilości sztuk lub znacznej objętości zamówienia, dla Twojej wygody umożliwiamy odbiór partiami. Jeśli nie dysponujesz odpowiednim środkiem transportu, powiadom nas o tym. Współpracujemy z kilkoma firmami transportowymi i na pewno uda nam się znaleźć sposób na dostarczenie towaru.