Sztukateria styropianowa to elementy ozdobne, które można dostrzec zarówno na elewacji budynków, jak i wewnątrz nich. Ten sposób dekorowania ścian oraz sufitów jest znany od lat. Współcześnie sztukaterie wewnętrzne, a także elewacyjne wykonuje się częściej ze styropianu niż z popularnego niegdyś gipsu. Dzieje się tak, ponieważ jest on surowcem znacznie lżejszym oraz tańszym. Poza tym jeżeli wraz z upływem czasu dekoracja ulegnie uszkodzeniu, można w prosty sposób dokonać jej naprawy. Jako producent sztukaterii styropianowej wykonujemy solidne elewacyjne oraz wewnętrzne sztukaterie ze styropianu.

Sztukateria wewnętrzna styropianowa – oryginalne dekoracje pomieszczeń

Sztukateria – niegdyś obecna w arystokratycznych salonach, jakiś czas temu dumnie wkroczyła do współczesnych pomieszczeń, stając się niebanalną dekoracją wnętrz. Dotychczas wykonywana była z kamienia, cegły, gipsu lub drewnianych beli, jednak dzisiaj króluje sztukateria ze styropianu, na którą pozwolić sobie może praktycznie każdy. Z naszych doświadczeń wynika, że sztukateria wewnętrzna styropianowa jest często wybierana przez osoby, którym zależy na stworzeniu w domu wyjątkowych aranżacji, a także niepowtarzalnego klimatu. Sztukateria ta umożliwia również spersonalizowanie wystroju mieszkania. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w Poznaniu w celu omówienia szczegółów zamówienia. Jesteśmy w stanie zrealizować różnorodne zlecenia naszych klientów.

Sztukateria styropianowa – zamaskuj niedoskonałości w pomieszczeniu

Sztukateria wewnętrzna pozwala na bardzo łatwą zmianę aranżacji salonu, jadalni czy też sypialni. Warto zdecydować się na nią remontując dom, ponieważ umożliwia ona zasłonięcie różnorodnych niedoskonałości, rur, przewodów lub karniszy. Sztukateria wewnętrzna styropianowa jest również bardzo ciekawym rozwiązaniem, jeżeli zależy Ci na dyskretnym oświetleniu pokoju taśmami lub listwami LED. Wówczas możemy je osadzić w styropianowej albo XPS-owej maskownicy. Właściwie zamontowane profile mogą być wielokrotnie malowane, co czyni z nich uniwersalny dodatek dla każdego.

Elegancka sztukateria elewacyjna styropianowa – Poznań

Zewnętrzna sztukateria styropianowa to nowoczesny produkt, który znajduje szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Wyrób oferowany przez naszą firmę z Poznania cieszy się sporym powodzeniem m.in. w przypadku nowego budownictwa – współczesnych willi miejskich czy rezydencji, których właścicielom zależy na nawiązaniu do tradycji. Jednocześnie styropianowa dekoracja zewnętrzna domu jest też stosowana, gdy mamy do czynienia z renowacją kamienic, pałacyków, dworków oraz zabytkowych willi. Warto także dodać, że jako producent sztukaterii elewacyjnej dostrzegamy, iż nasi klienci wybierają ją, decydując się na ocieplanie powojennych bloków. Wiele naszych dekoracji zdobi różnorodne budynki na terenie Poznania i nie tylko.

Zalety elewacyjnej sztukaterii styropianowej

Produkowana przez naszą poznańską firmę styropianowa sztukateria elewacyjna obejmuje: gzymsy, bonie, listwy, kolumny oraz tablice pamiątkowe umieszczane na budynkach. Wykonujemy produkty ze styropianu pokrytego masą epoksydowo-kwarcową. Dzięki temu sztukateria styropianowa zewnętrzna jest wytrzymała, a także odporna na zniszczenia i działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Ponadto można ją w prosty sposób przykleić do elewacji oraz pomalować na dowolnie wybrany przez siebie kolor. W naszym zakładzie produkcyjnym znajdującym się w Poznaniu przygotujemy dla Ciebie sztukaterię zewnętrzną zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Realizacje najwyższej jakości

Wybierając sztukaterię wewnętrzną czy też elewacyjną styropianową z naszej oferty, zyskujesz gwarancję otrzymania produktów najwyższej jakości, które będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Nasza firma, będąc doświadczonym producentem sztukaterii styropianowej, posiada wieloletnie doświadczenie w branży i jest ekspertem w swojej dziedzinie. Możemy zaoferować wiele ciekawych oraz funkcjonalnych rozwiązań, które na pewno zaspokoją różnorodne potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do współpracy, a także skorzystania z naszej oferty, która obejmuje zarówno styropianowe sztukaterie elewacyjne, jak i wewnętrzne, aby Twoje obiekty w Poznaniu oraz w innych miejscowościach prezentowały się niezwykle elegancko.